ZACZĄĆ  INACZEJ

ANTY-KONFERENCJA INSPIRACYJNA

ANTY-KONFERENCJA

Anty-konferencja jest częścią naszych systemowych (i nietuzinkowych) działań, promujących innowacyjność osobistą i organizacyjną. Innowacyjność w tym podejściu, to użyteczna kreatywność osób i zespołów, posiadanie zdolności do filtrowania i przetwarzania ogromnej ilości danych i tworzenia nowych rozwiązań. To również radzenie sobie z presją, frustracją i wieloznacznością sytuacji, w których przebiegają procesy decyzyjne.

Zaprosiliśmy osoby, które zmieniły swoje życie osobiste i zawodowe, wychodząc poza stereotypy, konwencje i konwenanse. Nasi goście zgodzili się opowiedzieć swoje historie, a przede wszystkim wskazać uniwersalne wnioski, które mogą stać się inspiracją dla innych i czynnie wziąć udział w rozmowach z uczestnikami.
Intencją anty-konferencji jest stworzenie forum wymiany informacji o zmianie w sferze prywatnej i profesjonalnej i, przede wszystkim, o tym, JAK ruszyć z miejsca i nie wpaść w znane koleiny.
Inspiracje pochodzące z autentycznych doświadczeń życiowych, a wychodzące poza jednostkowe losy,
mogą stać się źródłem wiedzy i zachęty do własnej transformacji.    
To spotkanie ma pomóc ludziom w wykreowaniu na nowo siebie, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej, a menedżerom – w przemodelowaniu firm i zespołów.

dla kogo?

 • Szukasz inspiracji do nauki, rozwoju, poszerzania horyzontów
 • Jesteś szefem lub pracownikiem firmy i zastanawiasz się, jak otworzyć nowy jej rozdział
 • Jesteś odpowiedzialna/y za prace zespołu, który przezywa kryzys
 • Zajmujesz się innowacyjnymi procesami w firmie/organizacji
 • Szukasz nowego pomysłu na siebie, w nowej roli, w nowej pracy
 • Stoisz na rozdrożu osobistych wyborów życiowych

gdzie?

Sala konferencyjna w Trójmieście

KIEDY?

16 listopada 2018, godz. 10:00-16:00

DLACZEGO warto?

Rozszerzamy pojęcie innowacyjności o podmiot twórczego procesu. Bo innowacyjność to raczej metadyspozycja człowieka, niż proces tworzenia wynalazku.

 • Tematyka innowacyjności i transformacji prezentowana w różnych aspektach: indywidualnego nonkonformizmu, stanu flow, zarządzania uwagą i technik kreatywnego działania.
 • Kilkanaście krótkich, realnych, trzymających w napięciu opowieści o własnej zmianie, zmianie działania firmy, doniesieniach naukowych.
 • Materiały w postaci interaktywnej książki, zawierającej teksty, audio, video, testy i wiele innych ciekawych treści.
 • Możliwość osobistej rozmowy z prelegentami pomiędzy sesjami.
 • Możliwość poznania ludzi, podobnie jak Ty, szukających inspiracji i świeżych pomysłów.

Formuła

Poznasz historie ludzi, którzy całkiem zmienili swoje życie
i odnieśli w tym sukces. Dowiesz się, czy możliwa jest zmiana życia po opuszczeniu dobrej posady i założenie własnej firmy – zakończone sukcesem. Ale także zmiana własnej firmy, innowacyjna i z sukcesem. Jak to było możliwe? Dzięki czemu? Jak inni to robią?

Podczas konferencji weźmiesz udział w kilkunastu 20-minutowych prezentacjach. Każda z prezentacji będzie oparta o realne, innowacyjne rozwiązanie, które zostało wdrożone i przeprowadzone. Pomiędzy sesjami zaprosimy do rozmów z prelegentami, zadawania pytań, wymiany kontaktów.

Dotychczas potwierdzili swoją obecność:

MÓWCY

ZAPISY

Zapisy ruszają 18 września 2018. Zarezerwuj swój udział już teraz, wypełniając poniższy kwestionariusz:

Close Menu